Transport i montaż

Oferujemy trzy formy transportu zamówionych produktów  z blachy corten:

Transport za pośrednictwem firmy kurierskiej

Zamówiony towar z blachy Corten zostaje spakowany na paletę i wysłany firmą kurierską. Mamy możliwość nadania towaru na półpalecie i całej palecie. Wszystko zależne jest od gabarytu danego produktu i ilości zamówionych sztuk, więc koszty transportu wyliczamy indywidualnie. 

Co ważne, towar wysyłamy na paletach wykonywanych specjalnie na nasze zamówienie, z drzew pozyskiwanych z naszego okręgu.

Będąc firmą wspierającą ekologię, wprowadzamy system ponownego użytku naszych palet, w związku z czym pobieramy za nasze palety kaucję. Klient może zwrócić nam naszą paletę i odzyskać wpłaconą kaucję, a paleta ponownie zostanie wykorzystana. Jeśli klient zdecyduje się zostawić naszą paletę sobie, my za opłatę kaucyjną kupujemy sadzonki młodych drzew i przekazujemy je do zasadzenia.

Nasz transport i montaż produktów

Oczywiście transport zamówionego towaru może być również zrealizowany przez naszą firmę. Jako dodatkową opcję przy tej formie transportu możemy zaproponować montaż produktów. Nasz wyspecjalizowany kierowca zajmie się wszystkim na miejscu.

Koszta usług transportu i montażu zostaną wyliczone indywidualnie.

Wybierając ten rodzaj dostawy, możecie być Państwo pewni, że Wasz towar trafi do Was bezpośrednio z naszego magazynu.

Odbiór osobisty zamówionego towaru

Odbiór osobisty możliwy jest w naszej siedzibie, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym bądź mailowym.

Nasz magazyn znajduje się pod adresem Uzdowo 64, 13-214 Uzdowo.